Старожили у Києві рекомендують запасатися буржуйками

Старожили у Києві рекомендують запасатися буржуйками

Кияни готуються до виживання взимку

В столиці перевірили бомбосховища на випадок війни.

Кияни дедалі частіше замислюються над тим, як перезимувати без світла, води і тепла. У столиці масово утеплюють квартири. А от люди, що вже жили у післявоєнний час, рекомендують запастися невеличкими буржуйками, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наприклад, у висотці можна поставити піч, а трубу від неї вивести у кватирку. Саме так рятувалися від холоду у Грузії. Тоді труби стирчали із кожної квартири багатоповерхівки. А два мішка дров вистачалося, аби протопити квартиру три дні. Однак, від такого опалення відпадає плитка.Хороша пічка обігріє до 60 квадратних метрів і коштує десь 6 тисяч гривень.

Кияни грузинський досвід переймати поки що не готуються. До буржуйок у кавартирах, переконані жінки, не дійде. Однак, у холоді й без світла, доведеться сидіти, тому утепляють стіни.

Столична влада ще навесні обіцяла, по поштових скриньках розкидають інструкцію, куди бігти у разі небезпеки. Попередній голова водив екскурсії у бомбосховища і обіцяв, що за літо всі прихистки відремонтують. Нині у столиці 526 сховищ. Сховатися можуть усі, якщо врахувати ще й підземку метрополітену. Щоправда, метро нині під прицілом. Лишень за минулий місяць його мінували ледь не щодня. На щастя, усі попередження виявилися брехнею.

Нагадаємо, що українцям взимку загрожують планові відключення електрики.

Кореспондент ТСН Інна Боднар.

Люди, що жили у післявоєнний час, рекомендують запастися буржуйками

Люди, що жили у післявоєнний час, рекомендують запастися буржуйками

Повʼязані теми:

Наступна публікація