Одним з варіантів відновлення подібних будинків називають можливість реконструкцій із залученням інвесторів.
У Києві є 48 будинків, що перебувають в аварійному стані, та понад 100 старих і непридатних для проживання.
Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.
Ще 111 будинків перебувають в незадовільному стані. Наразі КМДА доручила комісіям Київради провести обстеження старих і аварійних будинків для визначення масштабів пошкоджень і подальших дій.
Одним з варіантів відновлення подібних будинків називають можливість реконструкцій із залученням інвесторів.
Нагадаємо, увечері 25 лютого в п'ятиповерховому відселеному аварійному будинку у центрі Києва на вулиці Богдана Хмельницького сталося обвалення з п'ятого по перший поверхи. Інцидент трапився під час будівельних робіт із демонтажу внутрішньої стіни.
Дві доби практично без перерви намагалися рятувальники витягти живих із-під завалу 5-поверхового будинку в центрі Києва. 600 надзвичайників, 100 одиниць техніки. Пошук не припиняли навіть уночі, дослухаючись до кожного звуку. Як наслідок – шістьох урятували. Двох – дістали мертвими. Один із них, за даними поліції, – будівельник. Друга жертва – сам замовник ремонтних робіт.
За час рятувальної операції спливли на поверхню скандальні факти про саму споруду. Будинок виявився пам'яткою архітектури й будівельники працювали без жодного дозволу. Сумнівним виявилась і його приватизація, яку пов'язують з іменем Ірини Бойко, дружини екологічного міністра часів Азарова Віктора Бойка. Згідно з держреєстром, квартири та нежитлові приміщення в будівлі належать кільком фірмам, що так чи інакше пов'язані з його родиною.