Стало відомо, коли до квартир киян завітають із перевірками обсягу споживання води

Стало відомо, коли до квартир киян завітають із перевірками обсягу споживання води

Фото: pixabay.com

Влада перевірить квартири киян, які не мають лічильників.

Київська влада збирається перевірити квартири, де зареєстровано 1-2 людини і де фіксується велике споживання води без наявності лічильника.

Про це повідомила прес-секретар заступника голови КМДА Петра Пантелеєва Юлія Грамотна, передає Українська правда

"У Києві є квартири, які не мають лічильників води і в яких офіційно зареєстрована одна або дві людини, водночас будинковий лічильник показує значно більше споживання. Отаких мешканців ми будемо перевіряти", — зазначила Грамотна.

Так, розпочати рейди планують вже навесні 2017 року.

"Якщо у цій квартирі мешкає 5 осіб і вони мають повірений лічильник води, і він показує, що вони споживають 1 куб., до них не буде жодних претензій. Ми хочемо виявити не тих, хто здає чи знімає житло, то не компетенція міської влади, а лише тих, хто споживає послугу, але не платить за неї у повному обсязі", — пояснила прес-секретар.

У випадку, якщо кияни відмовляться впускати осіб, уповноважених робити перевірку, до них приходитимуть із рішенням суду.

"Тоді будемо робити це через суд. Якщо є люди, які роками не платять за послуги, то перевіряючий приходитиме з рішенням суду. Ще раз наголошу, що перевірятимемо не те, легально люди мешкають чи нелегально, а те, платять вони за спожиті послуги чи ні", — додала Грамотна.

Утім, теоретично такі перевірки можуть виявити людей, які здають в оренду житло, при цьому не сплачують податків. 

Як відомо, нарахування за комунальні платежі залежать від того, скільки осіб зареєстровано в квартирі. 

Нагадаємо, від листопада споживачів із неповіреними або непридатними лічильниками почали переводити на загальні розрахунки, приміром, на 3-7 кубів холодної води для однієї особи на місяць, згідно з нормами КМДА від 2015 року.

Уряд пояснив систему нарахувань за теплоенергію в будинках без лічильників

Уряд пояснив систему нарахувань за теплоенергію в будинках без лічильників

Повʼязані теми:

Наступна публікація