Стало відомо, хто малює Попова на ямах Києва

Дата публікації
Перегляди
1805
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Стало відомо, хто малює Попова на ямах Києва

Попова стали малювати на ямах Києва / Фото: radio.cz

Народний депутат України Микола Катеринчук закликав киян долучатись до проекту "Ямковий ремонт Попова", суть якого полягає у малюванні навколо ям на київських дорогах карикатурних облич, схожих на обличчя глави КМДА Олександра Попова.

"Минулого тижня до мене звернулася міські активісти з ідеєю проекту, аналогічного російському. Нагадаю, що в Єкатеринбурзі чиновників, відповідальних за ремонт доріг, малювали поряд з ямами – як нагадування про невиконані обіцянки. Хлопці запропонували прикрасити розбиті київські вулиці портретами Олександра Попова, де він звітує про зроблений ямковий ремонт. Замість рота у "ефективного господарника" – яма, яка, якщо вірити його словам, була засипана в ході ремонту. Я підтримав пропозицію та допоміг всім необхідним", - написав Катеринчук на своїй сторінці у Фейсбук.

Народний депутат розмістив у себе на сторінці фотоальбом, однойменний з назвою проекту "Ямковий ремонт Попова".

"Для проекту потрібно було небагато – трафарет, фарби і бажання. Зараз малюнки з'явилися на п'яти київських вулицях. Натхненник проекту, Andrij Seven, викладе на своїй фейсбук-сторінці та в групі "Я ненавижу Укравтодор" трафарети, за якими кожний бажаючий може зробити малюнок Попова на ямці у своєму подвір'ї/вулиці. Закликаю долучатися, бо в такій справі масовість має вирішальне значення", - написав Катеринчук.

За його словами, російські можновладці спочатку зафарбовували малюнки, але врешті їм довелося таки дійсно зробити ремонти. "Подивимося, як на цю ситуацію відреагує Олександр Попов", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, що днями на дорогах Києва на дорожніх ямах з'явилось зображення голови КМДА Олександра Попова

 

У Києві на асфальті з'явилось зображення голови КМДА

У Києві на асфальті з'явилось зображення голови КМДА

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1805
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація