Стали відомі подробиці жорстокого побиття волонтера на київському Подолі

Стали відомі подробиці жорстокого побиття волонтера на київському Подолі

Моргунов знаходиться у важкому стані / Фото: facebook.com/sergii.morgunov

Медики оцінюють стан Моргунова як стабільно важкий.

Сергій Листопад - друг відомого волонтера і фотографа Сергія Моргунова, якого жорстоко побили в Подільському районі Києва, розповів подробиці інциденту в коментарі для ТСН.uа.

За його словами, ближче до вечора з'явиться більше інформації про стан здоров'я потерпілого. Поліція розшукує свідків інциденту, який стався в ніч з 21 на 22 травня. За уточненою інформацією, Моргунова побили не на вулиці Сагайдачного, а біля пам'ятника Григорію Сковороді.

"Наразі стан стабільно важкий. Наразі ми працюємо зі слідством. Вже є деякі підшуки. Але нам дуже потрібні свідки... Ми знаємо, що це сталося не на вулиці Сагайдачного, а біля пам'ятника Григорія Сковороді в ніч з суботи на неділю, відповідно, нам дуже потрібні всі, хто бачив хоч щось", - заявив Листопад.

Він додав, що потерпілий волонтер не згадав нічого з того, що сталося у ніч нападу: "Всю ніч він не пам'ятає по суті".

Ніяких підозр про те, хто міг побити Моргунова, поки немає. Поліція відкриває кримінальну справу за фактом нападу на волонтера.

Листопад додав, що всю інформацію про інші інциденти з побиттям людей на Подолі передали в правоохоронні органи.

"Ми чули (про інші інциденти – Ред.). Ми всю інформацію передали слідству, все, що знаємо. І це вже їхня робота доводити, чи одне і те ж, чи не одне і те ж. Або це взагалі не пов'язані епізоди", - пояснив він.

Правоохоронці разом із потерпілим і його друзями будуть з'ясовувати, чи могли камери спостереження записати сам момент нападу або інші подробиці.

"Будемо їхати, будемо дивитися все це. Будемо розуміти, хто міг бачити куди хоча б тікав чоловік, точний час події за викликом швидкої тощо", - резюмував він.

Точна кількість нападників на Моргунова наразі невідома.

Нагадаємо, про жорстоке побиття фотографа і волонтера Сергія Моргунова у Подільському районі Києва стало відомо 24 травня. У нього були діагностовано забій головного мозку, крововилив у мозок, перелом нижньої щелепи, перелом носа, перелом відростка лобової кістки і часткова втрата пам'яті.

Сам потерпілий не може згадати, хто вчинив напад. Пізніше користувачі соцмереж почали повідомляти про аналогічні події з нападом на чоловіків у Подільському районі Києва. Ганна Білоус написала в Facebook, що вночі 22 травня близько 15 хлопців у спортивках з собакою били всіх перехожих чоловіків, які проходили поруч. Інцидент стався на Нижньоюрківській. Ще одне повідомлення про бійку надходило з Почайнинської вулиці в цьому ж районі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація