Стали відомі подробиці нічних вибухів біля відділень Сбербанку Росії у Києві
Міліція назвала одночасний підрив двох відділень банку хуліганством.
У Києві одночасно підірвали два відділення Сбербанку Росії
Підрив двох відділень Сбербанку Росії у Києві у міліції назвали хуліганством.
Як ідеться у сюжеті ТСН.16:45, правоохоронці вже розпочали за фактом події кримінальне провадження.
Зазначимо, що вибухові пристрої спрацювали біля філій на Куренівці та Позняках. Унаслідок вибухів, які пролунали майже одночасно – близько першої години ночі, люди не постраждали, але добряче налякалися.
На Харківському масиві вибуховою хвилею знесло двері не лише відділення банку, а й прилеглих клініки та місцевого входу в укриття.
"Банк під електронною охороною вночі залишається. Нікого з людей не було. Тому ніхто не постраждав. Ну, окрім, хіба що сусідніх дверей і вікон", - розповів працівник охоронної фірми Олександр Чорний.
Водночас на Куренівці вибух особливої шкоди не завдав - лише тріснули вікна на балконі другого поверху. Але вибух, за словами мешканців сусіднього будинку, їх добряче налякав.
"Мабуть, чи хвиля була якась сильна, у нас будинок аж ворухнувся. Ось ця дев'ятиповерхівка, я не можу зрозуміти, до чого тут будівля? Розумієте? Мені б хотілося подивитися в очі тим людям, які це зробили. І запитати: будівля винна? Або ми, оточуючі люди, які тут живемо?", - обурені кияни.
В обох відділеннях банку вибухи сталися майже одночасно, проте наразі зв'язок між ними правоохоронці не встановили. Натомість уже шукають зловмисників.
"Відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.296 КК України. Це хуліганство. Наразі ми шукаємо все-таки зловмисників. Ми поки не можемо стверджувати, що між ними є зв'язок", - наголосили у міліції.
Нагадаємо, що за останні два місяці – це вже другий випадок одночасних вибухів у двох столичних відділеннях Сбербанку Росії. Їх тепер розслідують працівники служби безпеки України.
Кореспондент ТСН Тетяна Боковня