Сповідь спортсмена з Антимайдану: Ми думали, що ми просто стояти їдемо

Сповідь спортсмена з Антимайдану: Ми думали, що ми просто стояти їдемо

Хлопець каже, що працює бухгалтером і тренує дітей, а мітинги - спосіб швидко заробити / Фото: radiosvoboda.org

За словами хлопця, їм пропонували вчинити провокації на Євромайдані, але вони відмовились.

Спортсмени, яких привезли до Києва на підтримку влади, масово відмовились вчиняти криваві провокації на Євромайдані і за власний рахунок поїхали додому.

Про це "Радіо Свобода" розповів один з таких учасників провладних акцій на ім'я Руслан, який попросив не називати його прізвища.

Руслан каже, що працює бухгалтером на заводі та тренує дітей - на секції з боксу.

"У нас на Черкащині це зараз інформація номер один, що на мітингах в Києві можна легко заробити гроші. До такої міри вантажать автобуси, що нема вже куди сісти. Бажаючих заробити більше, ніж місць", - каже хлопець, додаючи, що не вперше заробляє таким чином.

"Ми думали, що ми просто стояти їдемо. Вже на під'їзді до Києва, на Одеській площі зайшов "старший" в автобус і сказав: "Хто сьогодні буде робити "кіпі" на Майдані, то тим буде тисяча при любих і ще ми добавимо, якщо все вдасться". Потім нам занесли в автобус ящик горілки і бутерброди, і сказали "Щасливого дня!", - розповів Руслан.

Утім, хлопці відмовились вчиняти провокації, коли побачили Євромайдан на власні очі.

"Сказали ("старшому" – ред..): "До побачення". І сказали, щоб більше нас не турбували з таких приводів. Постояти, заробити гроші – це одне, а йти робить провокацію – це не наше", - пояснив Руслан.

Як повідомляла ТСН, вчора ще о восьмій ранку на Європейській площі зʼявилися перші мітингувальники за провладний курс, щоб зайняти хороше місце. Вони розповіли, що прийшли, щоб підтримати владу і "викурити трубку миру" із представниками протилежного табору.

Повʼязані теми:

Наступна публікація