Sport Life став новим оператором фітнес-центру "Фітнес Блокбастер" на Оболоні Реклама

Sport Life став новим оператором фітнес-центру "Фітнес Блокбастер" на Оболоні

Тепер жителі одного з найдинамічніших районів столиці Оболоні зможуть відвідувати фітнес-клуб Sport Life у РЦ "Блокбастер".

Тепер жителі одного з найдинамічніших районів столиці Оболоні зможуть відвідувати фітнес-клуб Sport Life в РЦ "Блокбастер". Адже найбільший в Україні фітнес-оператор - мережа фітнес-клубів Sport Life взяла в управління фітнес-центр "Фітнес Блокбастер". Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив керуючий РЦ "Блокбастер", Олексій Романець. "Керівництво РЦ прийняло рішення про співпрацю з мережею фітнес-клубів Sport Life, яка відтепер буде нашим оператором", - повідомив він. 

Олексій Романець також підкреслив: "З точки зору відвідуваності РЦ" Блокбастер "має певну складність, оскільки це комплекс вихідного дня. Фітнес допомагає дозаповнити комплекс в будні дні вранці та ввечері, коли люди займаються спортом і тим самим генерують потік.

На жаль, витрати на утримання фітнес-центру ростуть і зростання витрат наразі перевищує зростання доходів, оскільки стрибок цін на комунальні послуги знижує купівельну спроможність населення, яка є основним двигуном торгівлі. Рентабельність страждає і доводиться постійно застосовувати методи з енергозаощадження. Поспілкувавшись з фахівцями компанії Sport Life, приємно усвідомлювати що з питань енергоефективності та енергозаощадження ми маємо справу з професіоналами в цій справі. Sport Life - лідер ринку фітнес-індустрії і на сьогоднішній день складно знайти більш кваліфіковану компанію, яка змогла б керувати клубом краще ".

За словами директора з маркетингу мережі фітнес-клубів Sport Life Олександри Писанко, присутньої на прес-конференції, Sport Life має величезний досвід оперування фітнес-клубами, тому і було прийнято рішення - прийняти "Фітнес Блокбастер" до своєї мережі. Майбутній клуб Sport Life стає клубом формату Lux & SPA.

 Вона також повідомила: "Власники клієнтських абонементів "Фітнес Блокбастер" зможуть відвідувати будь-який з 50 клубів мережі в Україні, 24 з яких - в столиці, і 26 - в регіонах. Переваги очевидні: це не тільки можливість відвідувати клуб в найбільш зручному районі міста, а й вибір серед переваг різних клубів від обладнаних згідно з сучасними вимогами тренажерних залів з ексклюзивними кардіотеатрами, силовими і вантажно-блочними тренажерами, зон стретчинга, групових студій і студій сайкла, до кращих сквош-кортів, лаунж-зон та SPA-центрів.

З 1 лютого в "Фітнес Блокбастер" проходить модернізація і глобальна реконструкція: будуть розширені тренажерний зал, студії групових програм. Буде оновлено парк тренажерного обладнання на найсучасніше від кращих американських виробників, в т. ч. - кращі кардіо, силові і вантажно-блочні тренажери. Модернізується система очищення води басейнів, яка буде проходити в 5 етапів знезараження озоном та ультрафіолетом. Будуть добудовані 2 сквош-корти, побудована нова лаунж-зона, проведені ре-дизайни студій та дитячого клубу, замінена система вентиляції".

Наприкінці прес-конференції був підписаний двосторонній Меморандум про стратегічну співпрацю для популяризації фітнесу і здорового способу життя.

Наступна публікація