Sport Life Борщагівка введений в експлуатацію! Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
2438
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Sport Life Борщагівка введений в експлуатацію!

Новий фітнес-клуб на Борщагівці - це перший клуб з найбільшою аквазоною і єдиною дитячої фітнес-академією в районі.

Sport Life Борщагівка розташований в одному з густонаселених мікрорайонів столиці. На 4 000 фітнес-метрів розмістилося все, що потрібно для результативних тренувань і релаксу: аквазона, просторий зал, 4 студії для групових програм, SPA-комплекс і дитячий клуб.

Досі на Борщагівці не було повноформатної аквазони з сучасним спортивним басейном належної якості. Але тепер всі місцеві жителі, і не тільки, зможуть ходити, саме ходити, а не їздити, до спортивниого басейну на вісім доріжок. Плюс нарешті на Борщагівці з'явився справжній басейн для немовлят з регульованим температурним режимом і мінімальним вмістом хлору у воді. Такий басейн просто необхідний в мікрорайоні, адже грудничковое плавання надає колосальну користь на маленький зростаючий організм.

Компанія Sport Life робить ставку на майбутнє, тому практично у всіх клубах мережі є дитячі фітнес-академії. Ось і у Sport Life Борщагівка розташувався великий дитячий клуб з двома басейнами, навчальним класом, фітнес-студією, ігровий і кіндер-баром. Для діток доступні різні спортивні секції, розвиваючі заняття і аквафітнес. За словами керівництва компанії, на базі клубу регулярно будуть проводитись змагання як клубного, так і міського масштабу. Важливо, щоб українські діти привчалися до спорту і росли здоровими.

У минулому році мережа Sport Life відкрила 8 нових повноформатних фітнес-клубів. Як відзначають американські інвестори, своїх планів по розширенню мережі в Україні вони не змінюють. На даний момент у фазі активного будівництва знаходяться клуби в Харкові, Одесі та Запоріжжі. У планах компанії збільшити кількість фітнес-клубів по всій країні до 65.

Дата публікації
Перегляди
2438
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація