Співробітники київського бізнес-центру масово отруїлися обідами

Дата публікації
Перегляди
2241
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Співробітники київського бізнес-центру масово отруїлися обідами

В їдальні люди їли рис з куркою / Фото: 101tower.com.ua

27 людей потрапили на лікарняні ліжка.

У Києві у вівторок, 16 липня, отруїлися їжею в їдальні 47 працівників бізнес-центру "101 TOWER" на вул. Льва Толстого, 57. Більша частина постраждалих - співробітники офісу фірми "Samsung", пишуть Вести.

Як розповіли в прокуратурі Києва, співробітники харчувалися в закладі громадського харчування, який розташований у цьому ж будинку.

"Відомо, що всі їли комплексні обіди, які складаються з чотирьох страв. Проби їжі  зараз досліджуються фахівцями. Результати будуть через кілька днів. 27 з 47 постраждалих госпіталізовано в інфекційні відділення трьох київських лікарень - №4, №5 та №9. Решта відмовилися від госпіталізації. Вчора їхній стан був середньої тяжкості", - розповіли в київській прокуратурі.

В коментарях в інтернеті родич одного з потерпілих стверджує, що люди їли рис з куркою під кисло-солодким соусом та салат "Дністер".

"Їдальня називається "Трапезна", знаходиться на сьомому поверсі бізнес-центру. Мій брат їв рис з куркою під кисло-солодким соусом та салат "Дністер". Деякі з його співробітників госпіталізовані. Він відмовився від госпіталізації. Він сказав, що лікарі підозрюють шигельоз", - написав родич потерпілого.

Керівник відділу бренд-маркетингу та PR компанії "Samsung Electronics Україна" Костянтин Череповський поки відмовився коментувати подію.

Раніше повідомлялося, що в дитячому садку Києва масово отруїлись малюки.

Прокуратура взялася за перевірку обставин масового отруєння в Києві

Прокуратура взялася за перевірку обставин масового отруєння в Києві

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Дата публікації
Перегляди
2241
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація