Співробітники 1+1 Media під дощем висадили калиновий гай імені Небесної сотні

Гай висадили біля пам'ятника Магдебурзькому праву.

Сьогодні, 31 травня, у Києві на Набережному шосе біля пам'ятника Магдебурзькому праву з'явився калиновий гай імені Небесної сотні.

Попри дощ співробітники компанії 1+1 Media зібрались, щоб таким чином вшанувати пам'ять загиблих на Майдані героїв. Місце обрано не випадково – до пам'ятника можна підійти не лише з Набережного шосе, але й спуститися від Європейської площі – місця, поруч з яким відбувалися найбільш драматичні події цієї зими.

Співробітники компанії не тільки самі прийшли, а й привели на створення гаю своїх дітей. Прийшла з діточками і ведуча ТСН Марічка Падалко.

У організації та створені гаю допоміг "Київзеленбуд", загалом спільними зусиллями висадили 120 дерев, з розрахунком, щоб принаймні 100 з них прижились.

Нагадаємо, пам'ятні стіни, скульптури та барельєфи на честь Небесної сотні встановлюють у багатьох містах України. Зокрема, у прикарпатському місті Калуш увіковічнили пам'ять про героя Ігоря Дмитріва горельєфом на його рідному будинку, у Кіровограді на площі Героїв Майдану є пам'ятна стіна, а у Дніпропетровську пам'ятник Героям Небесної сотні стоїть біля ОДА.

Повʼязані теми:

Наступна публікація