Спалений у Києві ресторан "Аура" виявився нікому не потрібним і тепер приймає безхатьків

Спалений у Києві ресторан "Аура" виявився нікому не потрібним і тепер приймає безхатьків

Місце відпочинку перетворили на стихійне звалище.

Комунальники обходять будівлю стороною, а самі господарі навіть не з'являються.

Ресторан "Аура", спалений півроку тому, тепер приймає безхатьків і страшенно смердить. Комунальники обходять його стороною, бо це, начебто, приватна власність. А самі господарі навіть не з'являються, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Кияни і гості столиці замість фешенебельного закладу і парку бачать руїну і дихають горілим. Ресторан спалили ще 23 листопада, і відтоді жодна людина не прибрала тут анічогісінько. Місце відпочинку перетворили у стихійне звалище у самому центрі Києва. Удень тут порожньо, а вночі, кажуть люди, тут сплять волоцюги.

Ресторан "Аура" облили бензином і підпалили п'ятеро у масках. Тоді загинули дві прибиральниці. Зловмисників міліція не знайшла і досі. Але містером Х залишається і господар будівлі. Тривалий час гуляла інформація, що співвласниками є друг Світлани Лободи Андрій Цар і чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу. Втім, вона не підтвердилася. Не розкриває імені господаря і міліція. Хоча має його знайти бодай для того, щоб навести лад на згарищі в центрі міста.

Між тим озеленювач київського схилу Віктор повідомив, що нещодавно помітив людей, які щось прибирали: "Прибирають, бачите. Он понакидували були і вже поприбирали. А це знову понакидували. Знову приберуть. Якось тут же ворушаться".

Комунальники кажуть, що всередині без дозволу господаря прибирати не мають права. Тому колишній ресторан смердить і псує краєвид Володимирського узвозу уже сьомий місяць.

Кореспонденти ТСН Станіслав Фещенко, Олександр Загородний, Андрій Сокуренко.

Спалений у Києві ресторан "Аура" виявився нікому не потрібним

Спалений у Києві ресторан "Аура" виявився нікому не потрібним

Повʼязані теми:

Наступна публікація