Звідки у нього боєприпаси, затриманий пояснювати відмовився.
На бульварі Дружби Народів на Печерську у молодика напідпитку знайшли вибухівку, корпуси гранат та запали до них.
Про це повідомляє столична поліція.
Вночі працівники поліції під час патрулювання помітили на бульварі двох підозрілих чоловіків. Під час особистого огляду у одного із них вилучили два корпуси гранати Ф-1, три корпуси гранати РГД-5, чотири запали до них та близько 400 грамів вибухівки.
Власником боєприпасів виявився 24-річний військовослужбовець із Сумщини.
Походження боєприпасів затриманий пояснювати відмовився.
Стосовно нього відкрито кримінальне провадження, молодику загрожує до семи років позбавлення волі.
Нагадаємо, військовий із арсеналом зброї планував державний переворот на третю річницю Євромайдану. За його словами, зловмисник оплатив та отримав 12 автоматів Калашникова та снайперську гвинтівку Драгунова.
Зазначається, що автомати та гвинтівки зловмисник планував переправити до Києва для застосування під час масових заходів у період 20 - 22 лютого. Під час контрольної закупівлі зброї він був затриманий оперативниками військової контррозвідки.