Сотні підприємців по-спартанськи взяли в облогу Шевченківську адміністрацію

Сотні підприємців по-спартанськи взяли в облогу Шевченківську адміністрацію

Всі кинулися подавати документи в останній момент

У черзі є кілька списків і проводяться переклички, а місце у ній займається на кілька днів наперед.

Підприємці сидять на головах одне в одного в Шевченківській адміністрації Києва. Таких шалених черг немає більше ніде.

ТСН вже їх знімала. Посадовці кажуть: після сюжету навіть кількість реєстраторів збільшили і додаткові кабінети відкрили. Але люди і досі пишуть, що тижнями не можуть потрапити на прийом, йдеться у сюжеті ТСН.

Держава поміняла реєстраційні правила, треба переоформити документи до нового року. Черга в Шевченківську адміністрацію вимірюється днями.

"596-та була вчора. А сьогодні ще не знаю. В 10 годин буде перекличка", - каже учасниця черги.

Бухгалтер Лариса Леонідівна тепер сама складає список. Вона десь у сьомій сотні, але і в цьому не впевнена. Бо списків, каже, кілька - у різних кінцях черги. "Вони мені кажуть: там є список, і там є список. Знайшла я одну худеньку, маленьку дівчинку, а вона сказала: от в мене 849-й номер! Ось інша й буде записувати!", - скаржиться жінка.

Всередині - ще гірше. Так у 90-х стояли за цукром. Тепер за талончиками – на прийом до реєстраторів. Молода і активна керує чергою: "Дев'яносто п'ять. Дев'яносто шість. Проходимо!  114-й – чекаємо! Дайте дорогу, люди, пройти. розступіться!".

Охорона каже: тисняву створили, щоб людей на морозі не тримати. А до просторої зали не пускають, щоб не спричинити хаосу.

Три місяці тому, коли знімався минулий сюжет ТСН, людей було менше. Посадовці тоді запевняли: ще тиждень-другий, реєстраторів побільшає, народ взагалі розсмокчеться. Не розсмоктався. Мовляв, про зміни підприємців попереджали рік тому, а прийшли люди чомусь сьогодні.

Керівник апарату Шевченківської РДА Віталій Царан розповів: "Пік звернень приходить на кінець року. Ми маємо в листопаді 3100 звернень тільки за однією послугою. В зв'язку з цим передбачати такий наплив і технічно його забезпечити в межах існуючого приміщення ми не можемо. Нам, як донорам, чотири райони дали своїх людей для того, щоб ми могли зняти цю проблему".

Шевченківський район, справді, найбільш бізнесовий – тут живуть 3 відсотки підприємців усієї країни. І в адміністрації кажуть, що дізналися про це точно не вчора. Але спаду черг не прогнозують. Хіба що після ажіотажу.

В Шевченківській адміністрації Києва - шалені черги

В Шевченківській адміністрації Києва - шалені черги

Повʼязані теми:

Наступна публікація