Сотні людей влаштували генеральне прибирання в столиці

Сотні людей влаштували генеральне прибирання в столиці

Фото: УНІАН

Найбільше уваги приділили Майдану Незалежності

Генеральне прибирання у столиці. За лопати та віники взялися в різних районах Києва, але переважно прибирали в центрі - на Грушевського, Хрещатику та Майдані Незалежності. Комунальникам допомагали сотні киян. Барикади не чіпали, а от наметове містечко прихильників Тимошенко не вистояло, йдеться в сюжеті ТСН.19.30

Гори сміття та справжні хащі у дворику неподалік Михайлівського собору. Увесь хлам колись був за парканом. Розчищати його зібралися лише тепер.

Від паркану залишилося небагато. Його встановили років 10 тому. Хто - невідомо. Тепер понад 2 тисячі квадратних метрів люди хочуть повернути у власність столиці. У планах висадити сквер, створити арт-об'єкт і присвятити його героям Небесної сотні.

"Ми хочемо створити дитячий майданчик і присвятити його дітям загиблих , тому що діти загиблих - це люди, які постраждали найбільше. Ми хочемо зібрати усі імена, ми будемо спілкуватись з художниками, щоб вони оформили це належним чином і, щоб і ці імена були символом боротьби їхніх батьків", - каже активіст Євгенія Кулеба.

Толока і на Майдані. Санітарний день у КМДА. Усередині вже виблискують стіни. У колонній залі натирають вікна. Надворі те, що колись написали, тепер намагаються видерти.

Не встояло наметове містечко прихильників Юлії Тимошенко. Вантажать речі та знімають фото політиків. Тут агітували два з половиною роки. Кажуть, після звільнення Тимошенко ця робота вже не актуальна.

На Грушевського, де відбувалося найбільше протистояння, працюють комунальники. Біля стадіону Лобановського немов у мурашнику. Кожен при ділі. Допомагати приїхали навіть із інших міст.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Повʼязані теми:

Наступна публікація