Сьогодні столичні активісти брали штурмом "закриту" Київраду

Сьогодні столичні активісти брали штурмом "закриту" Київраду

Більше години був заблокований вхід до столичної мерії

Кияни, які протестують проти забудов, влаштували штовханину під мерією.

Два десятки активістів намагалися занести звернення до київських депутатів. Але їх навіть до поштової скриньки, куди зазвичай вхід вільний, не пустили, йдеться в сюжеті ТСН,

Замість каруселей та пісочниці біля будинків активістів хочуть звести багатоповерхівку з паркінгом. Суди, акції протесту, звернення до столичних депутатів - війну кияни наразі програють. Тому, кажуть, і заблокували вхід у мерію.

Хотіли потрапити на сесію: там депутати вирішують долю майданчика. Написали звернення, але в бюро перепусток отримали заламінований документ. Виявляється, зайти до столичної адміністрації у дні, коли засідають депутати Київради, громадянам не можна.

Опозиція пообіцяла взятися за регламент: спростити людям доступ до влади.

"Я не знаю жодної країни в Європі, а подорожую я багато, де в мерію неможливо пройти", - розповідає лідер фракції "УДАР" у Київраді Віталій Кличко.

Регіонали пообіцяли особисто проводити охочих побачити депутатську працю.

"Люди повинні бачити, як працює Київрада. Ми не закритий орган, а відкитий", - розповідає депутат Олекісй Омельяненко.

Щоправда, у таку депутатську прозорість активісти не надто вірять. Обіцяють, як не слухатимуть їхніх вимог, то прийдуть під мерію ще. А також у суді оскаржуватимуть правила допуску громадян на засідання.

Раніше повідомлялося, що захисники Голосіївського національного парку звели імпровізований будинок лісника прямо під вікнами Київради

Повʼязані теми:

Наступна публікація