Соціал-патріотична асамблея слов'ян проведе марш у Києві

Соціал-патріотична асамблея слов'ян проведе марш у Києві

Очікується, що учасниками маршу стануть приблизно 10 тисяч людей.

Партія "Соціал-патріотична асамблея слов'ян" завтра, 18 травня, проведе марш центральними вулицями Києва, заявив голова цієї політичної сили Едуард Коваленко.

За його словами, партія починає мобілізацію українського народу для порятунку країни, і вже 18 травня запрошує всіх приєднатися до маршу партії, який розпочнеться в Києві на Арсенальній площі о 12.00. Учасники маршу колоною вирушать вулицею Грушевського до Європейської площі, де проведуть мітинг. При цьому Коваленко зауважив, що їх не зупинить той факт, що на вулиці Грушевського йдуть ремонтні роботи.

"Будемо йти, пробиратися через байраки... боротьба за свободу і за справедливість - вона проходить через окопи... візьмемо по шляху техніку, я думаю, там є і лопати, ломи, і будемо битися за свободу... Але якщо без гумору, то обійдемо через парк тротуаром", - сказав політик.

Він прогнозує, що учасниками маршу стануть приблизно 10 тисяч осіб. Коваленко зауважив, що не розуміє лідерів, які їдуть в Москву, або перед кожною акцією бігають у Посольства США чи ЄС.

"Україна велика, багата і незалежна держава, друга за територією після Франції в Європі та п'яте за населенням. Про Україну писав Геродот, коли ще не було ні у Великобританії, ні Франції, ні в Німеччині, ні Росії", - зазначив він. На його думку, кожен лідер, великий або маленький, якщо він патріот України, повинен з гідністю представляти себе як в країні, так і на міжнародній арені.

Марш Соціал-патріотичної асамблеї слов'ян пройде в Києві

Марш Соціал-патріотичної асамблеї слов'ян пройде в Києві
Наступна публікація