Снігова стихія "назбирала" у Києві рекордний затор у 8 кілометрів

Снігова стихія "назбирала" у Києві рекордний затор у 8 кілометрів

Загальна довжина заторів у Києві досягла 1000 кілометрів / Фото: УНІАН

Десятибальних заторів у столиці не було з лютого минулого року.

У вівторок, 11 грудня через сильний снігопад у Києві загальна довжина заторів склала понад 1000 кілометрів.

Зранку завантаженість доріг досягла максимальних 10 балів і трималася на цьому рівні цілу годину. Такого у Києві не було з 14 лютого минулого року. Зазвичай в ранковий час пік пробки становлять не більше 6 балів, пише ЛігаБiзнесIнформ з посиланням на сервіс Яндекс.Пробки.

Читайте: По всій Україні оголошене штормове попередження

Через снігопад і слизькі дороги водії їхали дуже повільно (на багатьох вулицях швидкість опустилася нижче 10 км/год) і дотримувалися великої дистанції. Рух ускладнювала також велика кількість ДТП.

Одна з найбільш помітних аварій сталася вранці на Московському мосту, через що були перегороджені дві смуги в бік станції метро "Петрівка". Швидкість руху на Московському мосту не перевищувала 5 км/год.

В результаті рух на Троєщині було паралізовано - стояли проспект Маяковського, вулиці Бальзака, Закревського, Драйзера і Сабурова. Збільшилося навантаження на мости Метро і Патона. Виїзд з Троєщини ускладнений і досі, зараз також почалися проблеми на в'їздах у мікрорайон з боку бульвару Перова, вулиці Братиславської та проспекту Генерала Ватутіна.

Найдовший сьогоднішній затор склала 8,1 км. Він простягнувся від Інтернаціональної до Львівської площі через вулиці Стеценка, Щусєва, Мельникова та Артема. А найбільш незвичайний затор спостерігався на вулиці Заболотного - від Дніпропетровського шосе до вулиці Метрологічної. Зазвичай тут вільно, але сьогодні вранці тут можна було втратити більше півгодини.

Також вівторок відзначився великою кількістю повалених дерев, які під вагою снігу валилися на голови людям та на автомобілі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація