Смерть у день народження. Що відомо про загибель дитини у київському аквапарку

Смерть у день народження. Що відомо про загибель дитини у київському аквапарку

Фото: Dream Town

Хлопчика привели на атракціон у його четвертий день народження. 

У п'ятницю, 22 квітня, в київському аквапарку в ТРЦ "Дрім Таун" втопився 4-річний хлопчик. Правоохоронці встановили, що в закладі відпочивали батько дитини, його бабуся і сестра.

В аквапарк малюка привели святкувати четвертий день народження. У якийсь момент малюк залишився без нагляду і втопився. У зв'язку з цим 23 квітня, аквапарк закрили.

Як йдеться у сюжеті ТСН.19:30, у поліції наразі кваліфікують загибель в аквапарку як нещасний випадок. Попередня версія - дитина захлинулася в басейні. Усі відповіді має дати судмедекспертиза. Слідчі, тим часом, вивчають записи камер спостереження.

Повідомляється, що трагедія сталася у дитячому басейні. Кілька бригад швидкої намагалися реанімувати дитину близько години, проте зарадити не змогли.

Водночас, як коментують у поліції, попередньо розглядається версія, що дитина просто захлинулася водою. Але тіло хлопчика відправили на судово-медичну експертизу, яка чітко дасть нам зрозуміти причину смерті.

"Ми в будь-якому випадку зараз в рамках провадження маємо посекундно розуміти що там відбувалося. Де хто перебував, де хто мав бути. Мова йде про адміністрацію якраз закладу, ну і про батьків. Зразу рятувальники надавали допомогу, щоб хлопчика повернути до життя", - сказала речниця Нацполіції Оксана Блищик.

Смерть дитини в столичному аквапарку кваліфікується як нещасний випадок

Смерть дитини в столичному аквапарку кваліфікується як нещасний випадок

Як ТСН розповіли свідки трагедії, дитини залишилася без нагляду. Водночас, адміністратор аквапарку розповів, що рятувальник, який працював біля басейну, в якому втопився хлопчик, зараз відсторонений од роботи.

Більше про трагедію персонал не говорить. Власники розважального закладу - бізнесмени Гарік Корогодський та Олександр Меламуд, які вчора прибули на місце практично одразу, сьогодні коментують ситуацію тільки в соціальних мережах. Там вони висловлюють співчуття родині хлопчика і обіцяють співпрацювати зі слідством.

Зазначимо, що вивчити ситуацію вже в понеділок ТСН пообіцяли в Держслужбі з питань охорони праці. Між тим у зачинений через таку трагедію аквапарк сьогодні йдуть охочі розважитися.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян.

Повʼязані теми:

Наступна публікація