Складений список найтемніших вулиць Києва, на яких люди ламають ноги і бояться злочинців

Складений список найтемніших вулиць Києва, на яких люди ламають ноги і бояться злочинців

Кияни скаржаться на погане освітлення / Фото: franuk.com

Комунальники кажуть, що їм не вистачає грошей на освітлення.

Кияни все частіше скаржаться на відсутність вуличного освітлення.

Люди повертаються з роботи в цілковитій темряві. "Цієї осені ми просто не можемо пересуватися по вулиці Полкова. Люди падають, ламають ноги, але ніхто не поспішає ремонтувати", - повідомила Світлана Ничепорук.

Проблеми з освітленням є не лише на околицях міста, але і в центрі. Минулого тижня на Оболонській набережній з пневматики розстріляли близько 200 світильників.

"Розстрілюють їх і в парках. Днями ми підсвітили Пішохідний міст, так і з нього почали виколупувати світлодіоди", - говорять в "Київміськсвітло".

У міліції розстріл ліхтарів не підтверджують, але обіцяють перевірити інформацію. "Намагаємося восени і взимку посилювати патрулювання. Радимо громадянам ходити тільки по освітлених вулицях, не заходити в підворіття і не намагатися зрізати шлях, йдучи через пустирі", - зазначила "Сегодня" речник столичної міліції Ольга Білик.

При цьому в столиці сотні місць, де ліхтарі не горять, оскільки безгосподарні. Насамперед - це ліхтарі біля новобудов, які раніше перебували на балансі жеків або енергетиків. За словами експертів, щоб у кожного вуличного стовпа з'явився господар, потрібно провести реорганізацію господарства.

"У Москві, наприклад, міськсвітло, відповідає тільки за великі вулиці. За іншими стежать райони. Києву потрібна реорганізація цього господарства. За освітлення доріг повинні відповідати дорожні служби, за внутрішньоквартальні - жеки", - говорить директор "Інституту міста" Олександр Сергієнко.

Кияни скаржаться на погане освітлення / Фото: Сегодня

Нагадаємо, в Донецьку через мільйонні борги можуть згаснути всі ліхтарі на вулицях. Місто заборгувало 70 мільйонів гривень за освітлення вулиць.

Повʼязані теми:

Наступна публікація