Скандальний храм УПЦ МП у центрі Києва можуть знести

Скандальний храм УПЦ МП у центрі Києва можуть знести

Чи зносити вже збудовану частину храму, мають вирішити у Київраді

На засіданні райадміністрації таки визнали, що на будівництво храму у парку Перемоги не вистачає дозвільних документів.

Недобудований храм "Усіх святих воїнів" УПЦ МП можуть прибрати з київського парку Перемоги, йдеться у сюжеті випуску ТСН.19:30.

Православна церква Московського патріархату почала зводити там церкву чотири роки тому.

Для святого місця обрали майже пів гектара землі поблизу озера – це все територія парку. Відтоді мешканці навколишніх будинків кілька разів намагались демонтувати огорожу та намет із хрестом.

За чотири роки на ділянці уже звели фундамент і частину дерев'яних церковних стін. На засіданні Дніпровської райдержадміністрації нарешті визнали – для будівництва бракує дозвільних документів.

Недобудований храм "Усіх святих воїнів" можуть прибрати з парку Перемоги

Недобудований храм "Усіх святих воїнів" можуть прибрати з парку Перемоги

Священикам рекомендують прибрати паркан і всі тимчасові споруди. А ось чи зносити вже готову частину церкви, робоча група довірила Київраді.

"Є пропозиція до Київської міської комісії для внесення до протоколу винесення рішення щодо демонтажу. Документів офіційних немає законних. Наразі йде це як самовільна забудова", - каже в.о. голови Дніпровської райдержадміністрації Києва Ольга Дейнега.

Духівництво ж впевнене, що будівництво зупиняти не варто, документи ще встигнуть оформити.

"У першу чергу має бути молитва, не фінанси, як звикли у будівництві, а молитва. Ось ми потихеньку молилися і молимося, і чекаємо документів донині", - пояснив настоятель недобудованого храму "Усіх святих воїнів" отець В'ячеслав.

Нагадаємо, раніше у Києві невідомі підпалили Храм трьох святителів. На дверях храму невідомі зробили напис "Око за око". Храм трьох святителів звели у 2010 році на території Центральної дитячої поліклініки Голосіївського району.

Повʼязані теми:

Наступна публікація