У внутрішніх військах запевняють, що солдатів-строковиків силою на Грушевського не тримають

У внутрішніх військах запевняють, що солдатів-строковиків силою на Грушевського не тримають

Жінка хоче забрати сина додому

Матір одного із строковиків благала керівництво видати солдатам валянки.

Матір солдата Ольга Патлатенко закликала всіх мам приїздити до Києва і забирати своїх дітей додому. Учора військові керівники відреагували і запевнили ТСН, що навмисно нікого зі строковиків на Грушевського не тримають, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ольга Патлатенко кілька тижнів умовляла сина телефоном не виконувати злочинних, на ії думку, наказів. Позавчора їй урвався терпець: в ефірі "Громадського телебачення" вона заявила, що солдатів-строковиків використовують і не розповідають, що відбувається у країні. Пані Ольга розповідала, як при 20-градусному морозі ці солдати відморожують ноги і руки, живуть в нелюдських умовах. Жінка не розуміє, чому її дитина має відморожувати кінцівки, чому саме її син стоїть з одним щитом на передовій, а за ним - спецпризначенці в повній амуніції.

Після того, як мама виступила публічно, син подзвонив і сказав, що боїться знущань.

ТСН звернулася до внутрішніх військ, щоб побачити, як почувається син Ольги Патлатенко. Виявилося, що він збентежений і сердитий на маму. Він з одного боку готовий далі стояти на Грушевського, а з іншого хоче повернутися в частину, щоб заспокоїти маму. Солдат внутрішніх військ Олександр Патлатенко зауважив, що говорив матері, аби вона їхала додому. Мовляв, у нього все добре.

Ольга Патлатенко закликала усіх матерів забирати синів їз ВВ

Ольга Патлатенко закликала усіх матерів забирати синів їз ВВ
 

Полковник переконує, що усіх солдатів, які не хочуть бути на Грушевського, відправлять у частини. Строковики лише мають про це заявити. Ніяких репресій ні до Сашка, ані до інших вояків не буде. Ольга не заспокоюється, благає, аби солдатам давали лише виважені накази.

Зрештою жар емоцій спав, але Ольга буде в Києві, доки тут її син.

Нагадаємо, що в Україні розпочалася приписна кампанія: військові рахують 18-річних українців, а батьки бояться, що синів пошлють у місця масових акцій протесту.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич.

Повʼязані теми:

Наступна публікація