Шевченківський район Києва "кишить" шахраями, а Дніпровський – вбивцями та "домушниками"

Шевченківський район Києва "кишить" шахраями, а Дніпровський – вбивцями та "домушниками"

Найбільше крадіжок у минулому році було в Шевченківському районі

Київська міліція склала кримінальну карту столиці.

Кримінальним лідером Києва торік став Шевченківський район. Про це пише "Київ.Комментаріі" з посиланням на київських правоохоронців.

За минулий рік у Шевченківському районі скоїли найбільшу кількість злочинів – 4723. Кримінальні лідери тут крадії та шахраї – вони скоїли 2860 та 581 злочинів відповідно. Також тут активно хуліганили - 62 рази. За рік у цьому районі вбили десять людей та покалічили 39.

Другу сходинку у кримінальному рейтингу посів Дніпровський район – 4325 злочинів. До того ж, саме у цьому районі скоїли найбільшу кількість вбивств – 14. Ще один сумний рекорд поставили тут "домушники" - 628 крадіжок за рік. Також 7 кримінальних справ за рік тут відкрито за статтею вимагання.

Замикає трійку кримінальних лідерів – Оболонський район. За рік тут скоїли 3910 злочинів. Саме тут покалічили найбільшу кількість людей – 49 кримінальних справ відкрито за нанесення тяжких та середньої тяжкості тілесних ушкоджень. Тут велика вірогідність стати жертвою крадіїв, шахраїв та хуліганів.

На четвертому та п'ятому Солом'янський та Святошинський райони. Там скоїли відповідно – 3447 та 3430 злочинів. Мешканці обох районів потерпають від крадіїв, шахраїв та грабіжників. Також на Солом'янці скоїли 11 вбивств,  а у Святошині - 5 зґвалтувань.

На шостому місті кримінального рейтингу – Дарницький район. Його дуже полюбляють викрадачі авто, які поцупили за рік 97 авто. Також він найбільш небезпечний для жінок – 7 зґвалтувань.  За рік тут скоїли 3325 злочинів.

Голосієво зайняло сьоме місце кримінального рейтингу. 3071 злочин за рік, серед яких аж 11 вбивств. Також у Голосіївського району "срібло" по хуліганству – 57 злочинів. А ось крадуть та грабують тут не дуже часто.

Деснянський Печерський та Подільський райони стали найбезпечнішими у Києві.

Відмітимо, що за підсумками першого півріччя 2012 року найбільш криміногенним районом Києва став Шевченківський.

Раніше повідомлялося, що прокуратура провела перевірку вчителів київських шкіл та виявила, що дітей навчають люди з кримінальним минулим.

Повʼязані теми:

Наступна публікація