Шахраї видурюють гроші з киян, які загубили своїх котів і собак

Шахраї видурюють гроші з киян, які загубили своїх котів і собак

Шахраї пробують робити гроші на любові господарів до хатніх тварин

Шахраї "озброїлися" домашніми улюбленцями задля виманювання грошей.

Нова схема шахрайства запрацювала в столиці. Невідомі телефонують власникам загублених котів чи собак і вимагають переказати гроші на картку за повернення тварини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Катерина Бобрусь загубила на вулиці свого собаку. Три доби пошуків не дали результату.

Тоді родина розклеїла оголошення. На які майже відразу відгукнулися двоє чоловіків із однаковою пропозицією: перевести на картковий рахунок винагороди в $ 100 в обмін на повернення собаки.

"Коли я почала просити зустрітися, аби поглянути, чи мій це собака, сказали: любонька, тобі потрібен твій собака чи ні? Казали, ми її зараз у багажник закриємо і повеземо до села, там буде жити", - розповіла киянка.

Інший чоловік сам запропонув зустріч. Коли дівчина прийшла, він попросив переказати гроші в сусідньому банкоматі, а собаку в цей час він, начебто, випустить із машини. Катерина запідозрила, що й це – шахрай.

У столиці шахраї вимагають за домашніх улюбленців шалені гроші

У столиці шахраї вимагають за домашніх улюбленців шалені гроші

Собака знайшовся того ж дня. Усі дні він жив на заправці. І чоловік, який привів знайду, навіть не захотів брати винагороди.

Звертатися до міліції власниця собаки не бачить сенсу. Переконана, що зловмисників шукати ніхто не буде.

У міліції ж про подібні випадки чули. Кажуть, спроби шахраїв нажитися на прив'язаності людей до тварин не поодинокі. Є навіть такі, хто викрадає тварину навмисно, а потім вимагає гроші за повернення.

Правоохоронці радять тим, хто не хоче до них звертатися по допомогу, принаймні перевірити особу людини, з котрою відбувається спілкування. І обов'язково впевнитися, що загублена тварина справді знаходиться в цієї особи.

Квапитися переказувати кошти, тим більше не маючи підтверджень місцеперебування тварини, у міліції категорично не радять.

Кореспондент ТСН Тетяна Лазарчук

Повʼязані теми:

Наступна публікація