СЕС встановила, що зараження питної води у Бортничах сталося через свіжі фекальні забруднення

СЕС встановила, що зараження питної води у Бортничах сталося через свіжі фекальні забруднення

У лікарні вже 78 постраждалих від отруєння водою.

Кількість постраждалих від отруєння водою зростає.

Масове отруєння водою в мікрорайоні Києва Бортничі триває. Іще 7-ро людей потрапили до лікарні з гострою кишковою інфекцією. Загалом постраждали 78 осіб, серед них - 66 дітей. У стаціонарі залишається 37 малюків та 5 дорослих. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

За попередніми висновками, з крана у квартирах текла вода, забруднена стоками. У ній знайшли кишкову паличку. Число мікроорганізмів в артезіанській свердловині, з якої централізовано локально постачали воду, перевищено вдев'ятеро. Постраждати могли 8-м тисяч осіб. Довелося закрити два дошкыльних навчальних заклади.

У СЕС запевняють, що прориву на станції аерації бути не могло. За їхніми даними, з 1-го по 5-те січня були прориви каналізації поруч із водогоном. На скарги мешканців ніхто не зважав. Досі питну воду в мікрорайон доставляють три водовози.

Київводоканал обіцяє покрити матеріальні збитки хворим, які потрапили до лікарні. Проте, багато потерпілих до медиків так і не звернулись.

"Відхилення мікробного числа і бактерії групи кишкової палички - це вказує на забруднення води свіжим фекальним забрудненням, тобто до водогону потрапили стічні. Місце потрапляння ми сьогодні з'ясовуємо, ймовірно що це біля вулиці Леніна, свердловини номер 50. На сьогодні свердловина припинила роботу і проводять дезінфекцію", - повідомив Олег Рубан, керівник головного управління Держсанепідслужби в Києві.

Нагадаємо, у перші дні отруєння у Бортничах потрапили до лікарні 45 людей.

Масове отруєння водою у Бортничах триває

Масове отруєння водою у Бортничах триває

Повʼязані теми:

Наступна публікація