СЕС продезінфікувала заповнену євромайданівцями КМДА

Дата публікації
Перегляди
3866
Поділитись:
WhatsApp
Viber
СЕС продезінфікувала заповнену євромайданівцями КМДА

Санепідемстанція відмила від бактерій КМДА / Фото: Українські новини

На черзі також Жовтневий палац і Будинок профспілок.

Державна санепідслужба провела дезінфекцію приміщення КМДА, де розташувалися протестувальники, а також має намір продезінфікувати приміщення Жовтневого палацу і Будинку профспілок.

Про це у п'ятницю, 6 грудня, повідомив глава СЕС Анатолій Пономаренко.

При цьому медики відзначають погіршення санітарного стану в місцях зосередження мітингувальників і підкреслюють необхідність поліпшення даної ситуації, зазначив головний санлікар.

"Тому ми сьогодні провели дезінфекційні роботи. Почали з приміщень КМДА. Це погоджено з Київською міськрадою", - розповів Пономаренко.

Він підкреслив, що про це також була домовленість з організаторами акції, а проводилася дезінфекція неагресивними дезінфікуючими засобами, "адекватними щадними методами", які не вимагають тривалої ізоляції людей в приміщенні.

Пономаренко наголосив, що медики констатували чотири випадки гострих кишкових захворювань серед мітингувальників на Майдані Незалежності, однак ситуація залишається під контролем. За його словами, люди, які надійшли до лікарні з кишковими захворюваннями, вказують у якості причини "харчовий фактор".

Також, зазначив Пономаренко, ці випадки між собою не пов'язані, оперативні бригади медиків проводять профілактичну роботу серед протестувальників.

Як повідомлялося раніше, в КМДА голодних мітингувальників годують зі "шведського столу", а також обстежують в пункті прийому хворих.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3866
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація