Серійний маньяк у Києві розповів про спонтанні вбивства жінок

Серійний маньяк у Києві розповів про спонтанні вбивства жінок

Серійний маньяк у Києві розповів про спонтанні вбивства жінок

Четверта жертва вбивці ,на щастя, залишилася жива.

Стали відомі подробиці нападу на жінку у Києві, унаслідок чого було затримано серійного маньяка, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Біля станції метро Академмістечко до Олени підійшов незнайомий чоловік. Вже було пізно близько півночі, вона не збиралася ні з ким знайомитися. Почала втікати, але не вийшло. Він хапав її за руки, зав'язався конфлікт. Згодом чоловік дістав ніж і кілька разів вдарив жінку в живіт. Перехожі викликами швидку і поліцію. Зараз жінка перебуває у лікарні.

Коли з затриманим почали проводили слідчі дії, виявилося, що поліція затримала серійного вбивцю. Він розповів про три свої жертви. У квітні зарізав в закопав свою знайому. На початку червня близько Бориспільського шосе він вбив безпритульну жінку. Тіло кинув в чагарники і накрив гілками. Третє вбивство він скоїв нещодавно. Задушив і підпалив також свою знайому. Затриманий точно вказав місця захоронень. Він також пам'ятає імена свої жертв.

Києві затримали серійного вбивцю

Києві затримали серійного вбивцю

Правоохоронці кажуть, що це були спонтанні вбивства. "Як завжди, посварилися, штрикнув ножем. Може два [рази]. Вранці прокинувся похмілятися, вона вже мертва", - розповів затриманий про одне з вбивств.

Підозрюваному 33 роки. Відомо, що він родом з Росії. Відсидів 7 років за вбивство своєї бабусі. Зараз серійного вбивцю перевіряють на причетність до інших злочинів.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич

Повʼязані теми:

Наступна публікація