Серед столичних "угонщиків" найпопулярнішими стали "Жигулі" та "Тойоти"

Серед столичних "угонщиків" найпопулярнішими стали "Жигулі" та "Тойоти"

Найбільше машин зникає у Деснянському районі / Фото: Никинформ

Автозлодії найчастіше викрадають машини по суботах, вівторках та середах.

Статистика показує, що російські "ВАЗи" у минулому році викрадались у столиці найчастіше, повідомили у прес-службі міліції Києва.

Так, за 12 місяців минулого року співробітники ДАІ зареєстрували 118 угонів "Жигулів". Друге місце за популярністю серед "угонщиків" зайняли автомобілі марки "Toyota" (88 випадків викрадення), третє місце - "Lexus" (40 випадків), пише "Коментарі".

Трійку районів-лідерів, де автовласники найчастіше втрачали свої машини, очолив Деснянський район. Так, на вулиці Маяковського з початку року скоєно 17 угонів. На другому місці - Дарницький район, де на проспекті Бажана і вулиці Анни Ахматової зареєстровано по 10 викрадень, а на вулиці Урловській - 9. Третє місце посів Оболонський район. У минулому році автозлодії на проспекті Сталінграду викрали 9 транспортних засобів.

Всього на території міста Києва протягом минулого року було скоєно 549 незаконних заволодінь транспортними засобами, з них вдалося розкрити 170.

Найчастіше машини зникали по суботах, вівторках та середах. Як правило, автовласники втрачали свої транспортні засоби вночі. Саме в цей час доби зареєстровано 407 викрадень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація