Серед київських дітлахів стали надзвичайно популярними "дорослі" танці на пілоні

Серед київських дітлахів стали надзвичайно популярними "дорослі" танці на пілоні

Дітей захоплюють танці на пілоні / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Дітлахів накрила мода на "особливі" танці.

Журналісти ТСН-Особливе відразу звернули увагу на незвичну рекламу в одному зі столичних фітнес-центрів. На ній зображені діти, які танцюють на пілоні.

У свої 8 років Андрійко Косташ демонструє зовсім недитячий прес і біцепси. Він сам умовив батьків дозволити йому займатися "дорослими" танцями. Схожі трюки хлопчик побачив у цирку.  У майбутньому Андрійко мріє стати актором. Саме для цього, каже, йому потрібні танці на пілоні.

Крім того, він займається боксом, карате, гімнастикою та плаванням. На пол-денс ходить мінімум двічі на тиждень. Про його особливе захоплення друзі знають і дивуються. А його тато переконаний - це спорт, який поки у суспільстві не сприймають.

"Коли дізнаються, що дитина займається такими танцями, то питають: "Ви що до нічних клубів його водите?", - розповідає чоловік.

Маші Дядченко всього 11 років. Пол-денс вивчає менш ніж півроку. Про такий вид хореографії дізналася з Інтернету. Але так, як дорослі в нічних клубах, танцювати не хоче.

Дівчинка з 4-х років займалася класичними танцями, але, розповідає, що там було нудно. А тут і розтяжка цікавіша, і фізичне навантаження більше. Щоправда, зізнається,  маму довелося вмовляти, щоб привела її сюди.

Про своє захоплення друзям у школі дівчинка не розказувала, а бабусі і татові - тим паче.

Психолог Вадим Колесніков про дитячий пол-денс чує вперше від ТСН.Особливе. Каже, нічого поганого в таких танцях немає, бо це теж спорт. 

"Зрозуміло, що так чи інакше будь-яка дитина, яка відправляється батьками у великий спорт повинна якимось чином нівелювати комплекси самих батьків.  Діти заручники комплексів батьків", - пояснює психолог.

Андрійко та Марія  пол-денс сприймають як особливу акробатику. Так їм говорить тренер, і пояснює, що тут і звичайна фізкультура, і мистецтво.

Раніше повідомлялося, що у нічному клубі влаштували шокуючу еротичну вечірку для школярів.

Дитячі танці на пілоні набирають популярності в столиці

Дитячі танці на пілоні набирають популярності в столиці

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація