Серед киян стає модним шукати у соцмережах напарників для пробіжки

Серед киян стає модним шукати у соцмережах напарників для пробіжки

Все больше киевлян объединяются в соцсетях и тренируются вместе / Фото: 2+2

Мешканці столиці роблять крок до здоров'я через віртуальний світ.

У Києві люди почали об'єднуватися у віртуальному просторі, аби гуртом побігати та подихати свіжим повітрям у реальному житті, йдеться у сюжеті випуску "Новини 2+2".

Ірина Курашина – ініціатор однієї з таких груп. Каже, було сумно, сама не хотіла займатися спортом, тож і кинулася шукати компанію в соцмережах.

І таки знайшла, тож тепер кожен її ранок починається із тренування на свіжому повітрі з іншими "однодумцями".

"До мене вже хочуть приєднатися дівчата з Кривого Рогу. Це дуже надихає, така активність людей. Вони запитують, як би їм так організувати, я кажу - потрібні ідеологи у вашому місті", - розповідає Ірина.

Кожна друга з дівчат-учасниць тренувань на свіжому повітрі зізнається, що цілий день проводить онлайн, але вийти на зарядку у гарній компанії - святе.

У групі здебільшого дівчата. Кажуть, є у них і кілька хлопців, але у день приїзду знімальної групи вони чомусь захворіли. Та жіночій статі і без того уваги вистачає, мовляв, постійно на собі ловлять погляди як неодружених, так і давно сімейних чоловіків.

Вилазити із власного павутиння щодня воліють дедалі більше інтернет-залежних. Деякі групи в соцмережах зібрали понад тисячу учасників.

Кореспондент "Новин 2+2" Євгеній Агарков

Кияни роблять крок до здоров'я через соцмережі

Кияни роблять крок до здоров'я через соцмережі

Повʼязані теми:

Наступна публікація