Що таке картка киянина і навіщо вона потрібна. Інфографіка

Що таке картка киянина і навіщо вона потрібна. Інфографіка

Фото: Вгороде

ТСН.ua підготував інфографіку, де розказано, для чого потрібна картка киянина, які переваги вона дає і де можна її оформити.

Вже з 9 листопада пільговики не зможуть проїхатися в київському метро без картки киянина. Їздити безкоштовно після 9 листопада можна буде виключно з цією картою.

ТСН.ua підготував інфографіку, де докладно розказано, для чого потрібна картка киянина, які переваги вона дає і де можна її оформити. На часі картку киянина отримало вже понад 100 тисяч мешканців столиці.

Картка киянина - це соціальний проект КМДА, який спрямований на пільговиків. Поки що таку картку можуть отримати ті, хто вже мають пільги - пенсіонери, батьки багатодітних сімей, інваліди, ветерани війни. Надалі планується видача картки киянина всім бажаючим.

Зазначимо, власники картки можуть безкоштовно їздити в громадському транспорті, отримувати знижки при відвідуванні музеїв тощо. Крім того, така картка дає знижку від 10% до 29% в аптеках, з якими КМДА уклала договір. Також можна отримати пільги на медичне обслуговування.

Повʼязані теми:

Наступна публікація