СБУшники влаштували бойовик у військовому ліцеї під час затримання генерала за хабар

СБУшники влаштували бойовик у військовому ліцеї під час затримання генерала за хабар

Начальник військового ліцею вимагав хабар у хлопця з багатодітної родини

Це вже не перший скандал з хабарами у ліцеї Богуна. Начальнику елітного закладу призначили заставу у майже 100 тис. грн.

Очільнику Київського військового ліцею імені Івана Богуна, генерал-майору Данилу Романенку суд призначив заставу в розмірі 97 тис. грн, які треба сплатити впродовж п'яти днів, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Нагадаємо, Романенка на робочому місці СБУ спіймала на хабарі. Він начебто взяв $ 5 тис. за вступ до ліцею хлопця з багатодітної родини.

"В родині чотири дитини. Мати одна виховує. Мав бажання вступити до цього закладу. А вони перед ними поставили такі умови – щодо сплати грошей", - розповів співробітник столичної прокуратури Дмитро Сисоєв.

Спецоперацію по затриманню генерала-майора СБУ провела у заміській філії військового ліцею Богуна у Боярці. Тут складають іспити і навчаються перші два роки хлопчики 13-ти років, на відміну від старшокласників, які здають документи одразу в Києві.

На часі вступна кампанія до ліцею в розпалі. Обстановка спокійна. Утім напередодні батьки і діти стали свідками справжнього бойовика. Сбушники забігали до приміщення із вигуками "Стій!".

"Троє перелізли біля нас, а інші побігли через КПП. І так нервове напруження і у дітей і у батьків. А це ще долило масла у вогонь", - розповіли очевидці.

Очільнику Ліцею імені Богуна суд призначив заставу

Очільнику Ліцею імені Богуна суд призначив заставу

Майбутні військовики дуже спостережливі. Вони точно порахували кількість сбушників: "Три машини по чотири людини".

За словами очевидців, генерал не пручався арештові, але дісталось охоронцям ліцею. "Вдарили одного хлопчика. Він лежав, у нього кров текла. Він не пропускав їх туди, вони перелазили через паркан", - розповіли свідки.

Водночас самі військовики заперечують, що їх били.

Міноборони так і не дозволило офіцерам прокоментувати, що ж робиться в ліцеї. Поза камерою запевняють: вступна кампанія триває в нормальному режимі.

Зазначимо, що це вже не перший скандал у ліцеї Богуна. Два роки тому в хабарництві звинуватили викладачів фізкультури та математики. Конкурс у цей елітний заклад становить щонайменше четверо дітей на місце.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація