Самооборона Євромайдану: сформовані з мітингувальників "сотні" чергують по 3 години

Самооборона Євромайдану: сформовані з мітингувальників "сотні" чергують по 3 години

На Евромайдане формують "сотні", які змінюються кожні 3 години / Фото: facebook.com/andriy.parubiy

Загони самооборони змінюють один одного, і сказати точно, скільки всього людей захищає Майдан, не можуть навіть організатори.

На Євромайдані з числа протестуючих сформували як мінімум 15 загонів цивільної самооборони, які отримали назву "сотні".

"Це ті молоді люди з 15-ти "сотень" громадянської самооборони, які замінять тих, які вже тут стоять. Але скільки їх ("сотень", - ред.) я на сьогодні не скажу", - повідомив один із представників партії "Батьківщина", відповідаючи на запитання про групу молодих людей, яка підійшла до Будинку офіцерів, де триває пікет Верховної Ради.

Він пояснив, що "сотні" змінюють один одного на пікетах через кожні 3 години.

На самому Майдані зараз, близько опівночі, спокійна обстановка, на сцені виступають украиннские виконавці, зігріваючи народ запальними піснями.

Варто зазначити, що близько 22:00 неділі, 8 грудня, пікети біля Кабміну на перетині вулиць Інститутська, Садова та Шовковична закінчилися.

Біля будівлі Адміністрації президента на вулиці Банкова кілька десятків мітингувальників співали народні та патріотичні пісні.

Станом на 22:00 тривав пікет Верховної Ради. На вулиці Грушевського був розміщений автомобіль з гучномовцями, з яких лунали українські пісні. Вулицю перекрили кордони мітингувальників і правоохоронців.

Поруч розташовані дві автокав'ярні (без політичної символіки), які пропонують безкоштовні чай та кава мітингувальників і міліціонерів. Правоохоронці від гарячих напоїв не відмовляються.

Крім того, на перетині вулиці Інститутської та Кріпосного провулка, де розбили військовий намет, знаходиться польова кухня протестувальників.

Нагадаємо, що Євромайдан розширюється і захоплює території. Так, 8 грудня новий мітинг організувався на перетині вулиці Грушевського і Кріпосного провулка. А кордон з мітингувальників навколо адмінцентру Києва тим часом замкнувся.

Повʼязані теми:

Наступна публікація