Самооборона взяла під контроль приватний штрафмайданчик на тисячу авто

Дата публікації
Перегляди
3215
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Самооборона взяла під контроль приватний штрафмайданчик на тисячу авто

Активісти хочуть навести лад з нелегальними штрафмайданчиками

Громадські активісти кажуть, що прийшли навести лад у кримінальному бізнесі

У Києві близько двохсот екіпірованих та озброєних людей взяли у кільце приватний штрафмайданчик, на якому стоять машини, відібрані за борги перед банками, транспорт із кримінальним шлейфом і навіть віп-автопарк елітних седанів, які, можливо, належали екс-міністру Захарченку. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Люди в балаклавах кажуть, що прийшли навести лад у кримінальному бізнесі. "Робінгуди на лексусах" представляються громадською вартою і Правим Сектором.
На цій нелегальній автостоянці близько тисячі машин і самооборона обіцяє шукати власників цих автівок. 

Сюди доправляли автомобілі арештовані за борги перед банками і ставили власників на лічильник  - 800 гривень коштує доставка авто і 150 гривень доба стоянки. Ті, хто платити не хотів, свої авто більше не бачили. Самооборона каже, що їх нелегально продавали, а бізнес кришував Захарченко . 

У Києві озброєні люди оточили приватний штраф-майданчик

У Києві озброєні люди оточили приватний штраф-майданчик

Озброєні люди кажуть, що на цій території в ангарі розташований іще й елітний автопарк,  але показати вони його не можуть. Вони переконують, що на автопарк Захарченка-втікача  вже накинули око його колишні колеги – вони приїздили прицінитися.

Серед цих авто багато машин із кримінальним минули - конфіскували за пиятику, збили людину, перебили номери кузова чи просто викрали. 

Чому чужим майном і пошуком його власників переймаються представники громадських організацій, а не міліція, яка тут у ролі спостерігача – не зрозуміло. Правоохоронці офіційно відмовились від коментарів. 

Самооборона переконує, що в Києві та околицях є ще 5 таких штрафмайданчиків, які вони збираються взяти під свій контроль. 

Нагадаємо, у Києві реєстрація на вибори закінчилась скандалом та викликом самооборони.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3215
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація