Рятувальники запевняють, що під Васильковом пожежа не пошириться на нафтобазу "КЛО"
Також вогонь не торкнеться військової частини.
Вибухнули ще дві ємності / © УНІАН
Сьогодні, 11 червня, голова ДСНС Микола Чечоткін заявив, що загрози розповсюдження вогню на нафтобазу "КЛО" і військову частину, які розташовані під Васильковом, немає.
"Вибухнули дві ємності. Підрозділи ДСНС зараз здійснюють їхнє гасіння. На цей час у нас відбувається контрольоване горіння 3-х ємкостей. Загрози розповсюдження вогню у бік військової частини, у бік аеродрому та у бік нафтобази "КЛО" немає", - сказав він.
Нагадаємо, у МОЗ повідомили кількість жертвпожежі під Васильковом.
Коментарі
Сортувати: