Рятувальники запевняють, що під Васильковом пожежа не пошириться на нафтобазу "КЛО"

Також вогонь не торкнеться військової частини.

Вибухнули ще дві ємності

Вибухнули ще дві ємності / © УНІАН

Сьогодні, 11 червня, голова ДСНС Микола Чечоткін заявив, що загрози розповсюдження вогню на нафтобазу "КЛО" і військову частину, які розташовані під Васильковом, немає.

"Вибухнули дві ємності. Підрозділи ДСНС зараз здійснюють їхнє гасіння. На цей час у нас відбувається контрольоване горіння 3-х ємкостей. Загрози розповсюдження вогню у бік військової частини, у бік аеродрому та у бік нафтобази "КЛО" немає", - сказав він.

Нагадаємо, у МОЗ повідомили кількість жертвпожежі під Васильковом.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie