Рятувальники витягли з Дніпра оголену і психічно неврівноважену дівчину

Рятувальники витягли з Дніпра оголену і психічно неврівноважену дівчину

Оголена дівчина потрапила у сильну течію під мостом.

Дівчина наполегливо відмовлялася від допомоги.

У понеділок, 19 серпня, столичні рятувальники біля мосту Метро виловили дівчину, яка не могла справитися з течією. В ході порятунку рятувальники помітили, що вона була цілковито оголена.

"Вона плавала на місці за 150 метрів від берега, не в змозі впоратися з течією", - розповів начальник водолазно-рятувальної служби Києва Юрій Білецький.

У неї не було ознак алкогольного чи наркотичного сп'яніння. Попри сильну течію вона відмовилася піднятися на катер рятувальників. Через деякий час дівчина почала тікати геть від човна. Тоді один з рятувальників стрибнув у воду і силоміць витягнув дівчину на борт катера. Там її вкрили ковдрою, повідомляє Комсомольская Правда.

На березі чекали медики, від послуг яких дівчина також рішуче відмовлялася. Лікарі діагностували у неї психічний розлад та викликали психіатричну невідкладну допомогу.

"Ми з'ясували, що їй 28 років, вона мати двох дітей і приїхала з Дніпропетровська в гості до родичів, щоб потрапити на екскурсію в Лавру. У рідному місті лікар виписав їй антидепресанти, які дівчина тиждень тому перестала пити. Як результат - неадекватна поведінка", - повідомили лікарі.

Нагадаємо, що в Одесі даішник спробував затримати оголену дівчину прямо посеред дороги.

Повʼязані теми:

Наступна публікація