Рятувальники евакуюють людей із 2-км зони біля палаючої нафтобази під Васильковом

У разі поширення пожежі можуть відселити людей із 10-км зони навколо охопленої вогнем нафтобази біля Києва.

Навколо палаючої нафтобази почали евакуацію місцевих мешканців

Навколо палаючої нафтобази почали евакуацію місцевих мешканців / © Facebook/Київ Інформ

Місцеве населення із 2-кілометрової зони у районі пожежі на нафтобазі "БРСМ-Нафта" у селі Крячки під Васильковом вирішили тимчасово відселити.

Про це заявив глава ДСНС України Микола Чечоткін.

"З метою дотримання заходів безпеки та з метою забезпечення життя та здоров'я людей прийнято рішення провести тимчасове відселення людей із 2-км зони", - наголосив він.

До того ж, за словами Чечоткіна, у разі поширення пожежі у ДСНС готуються евакуювати людей із 10-км зони поблизу палаючої нафтобази.

Нагадаємо, раніше у Мережі з'явилося відео із палаючими пожежними машинами на нафтобазі під Васильковом.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie