Рятувальникам вдалося загасити три цистерни на нафтобазі під Васильковом
На місці пожежі постійно проводять заміри повітря.
© УНІАН
Сьогодні, 10 червня, ДСНС повідомила, що рятувальникам вдалося охолодити та загасити 3 цистерни на нафтобазі під Васильковом.
"Станом на 13:00 рятувальникам вдалося охолодити та загасити 3 цистерни, одна із яких – з маслом. Наразі триває ротація рятувальників та техніки для забезпечення безперервної роботи щодо ліквідації пожежі", - повідомляє відомство у себе в Facebook.
Зазначається, що постійно проводять заміри повітря - токсичних викидів у повітря не зафіксовано.
"Ситуація контрольована. Загрози для здоров'я людей немає. На місці ліквідації пожежі є достатня кількість медикаментів, продуктів харчування та питної води", - додали рятувальники.
Нагадаємо, рятувальники почали пінну атаку для ліквідації пожежі під Васильковом.