Руйнівники пам'ятника Леніну в Києві пообіцяли й надалі нищити "окупаційні символи"

Дата публікації
Перегляди
2292
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Руйнівники пам'ятника Леніну в Києві пообіцяли й надалі нищити "окупаційні символи"

Захищати руйнівників Леніна прийшли активісти правих партій

Суд пішов вирішувати подальшу долю обвинувачених.

Під нечисленними стягами та з мегафонами в руках проводжали на передостаннє судове засідання 5-х вандалів пам'ятника Леніну в Києві. Їм загрожує до 4 років обмеження волі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Підсудні виголосили в суді останнє слово. У ньому вони визнали, що розбивали монумент. Але винними себе в якомусь злочині не вважають.

"Ми захищали свою державу від окупаційних символів", - пояснив підсудний Микола Коханівський.

Активісти, якщо вийдуть на волю, обіцяють і надалі руйнувати пам'ятники комуністичним вождям. І навіть попросили працівників Шевченківського райуправління міліції повернути їм молот, яким розбили ніс Леніну.

"Наш рюкзачок, наш молот. Діставайте його. Бо завтра закінчується суд, і він нам знадобиться", - закликав підсудний Олександр Задорожний.

Після цього суддя вирушив у дорадчу кімнату. Вирок у справі, яка розтягнулася майже на 5 років, можуть оголосити вже 19 квітня.

"Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі, а також позбавлення волі на строк до 4 років", - повідомила старший прокурор прокуратури Шевченківського району Києва Юлія Глушовська.

Підсудних звинувачують у тому, що вони в ніч проти 30 червня 2009 р. відбили молотом носа, бороду, вухо та руку пам'ятнику вождю в Києві. Пізніше активісти Конгресу українських націоналістів пояснили, що в такий спосіб патріоти сприяли виконанню указа президента Ющенко про вшанування жертв Голодомору.

Суд над кривдниками пам'ятника Леніну перетворився на шоу

Суд над кривдниками пам'ятника Леніну перетворився на шоу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2292
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація