Розстріляним уночі на Русанівці виявився 40-річний бізнесмен-мільйонер

Розстріляним уночі на Русанівці виявився 40-річний бізнесмен-мільйонер

Друзі губляться в здогадках, що саме стало причиною вбивства.

П'ятьма пострілами впритул біля власного під'їзду вбито 40-річного бізнесмена Максима Мішалова. Свідки розповіли поліції, що перед цим двоє чоловіків на вулиці лаялися, після чого й пролунали постріли, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мішалов – один із співвласників мережі піцерій. Як ідеться в реєстрах Мін'юсту, його внесок у бізнес склав 6 мільйонів гривень. Максим захоплювався спортом, зокрема пейнтболом. У нього лишилося двоє неповнолітніх дітей.

Зухвале вбивство в Києві: загинув 40-річний бізнесмен

Зухвале вбивство в Києві: загинув 40-річний бізнесмен

Знайомі та сусіди губляться у здогадках про причини вбивства: такими називають можливі проблеми в бізнесі, особисті мотиви, не відкидають і зустріч із наркоманами, які нібито навідуються в кубло у тому ж будинку. "Останній раз, коли я з ним бачився, все було, як завжди. Видно по людині, що щось не так. По Максиму цього неможна було сказати", - твердить товариш загиблого Олесь Маляревич.

Втім, одна деталь свідчить, що вбивство невипадкове і добре сплановане – камера відеоспостереження саме на під'їзді бізнесмена була завчасно зірвана, тоді як на інших ґанках вони наявні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація