Російські ГРУвці планували підірвати СІЗО СБУ у Києві - Грицак

Російські ГРУвці планували підірвати СІЗО СБУ у Києві - Грицак

Фото: УНІАН

За словами Грицака, у силовиків є підтвердження щодо підготовки теракту.

У Києві за завданням ГРУ РФ збиралися підірвати слідчий ізолятор СБУ.

Про це заявив глава силового відомства Василь Грицак, пише "Інтерфакс-Україна".

"Саме цей слідчий ізолятор в рамках одного з кримінальних проваджень, яке зараз є у СБУ, планували підірвати, скажімо так, за завданням ГРУ ГШ Російської Федерації", - наголосив він.

За словами Грицака, у розпорядженні СБУ є задокументована розмова людини, яка здійснювала розвідку СІЗО.

"Він так і говорив: "Там сидять сепари, ще хтось сидить, - не страшно, завантажимо вантажівку вибухівкою, підірвемо" тощо", - додав очільник СБУ.

Також він зазначив, що силовики зняли гриф "секретно" із цієї розмови, щоб люди розуміли, чим займаються російські ГРУвці: "Не тільки займаються дестабілізацією ситуації в Україні, а й готують теракти".

Окремо Грицак розповів, що наразі у київському СІЗО СБУ перебуває 14 осіб, яких підозрюють у сепаратизмі і терористичній діяльності.

"Але камер значно більше, місця вистачить усім", - запевнив очільник відомства.

Нагадаємо, сьогодні, 6 червня, генпрокурор Юрій Луценко, глава СБУ Василь Грицак і омбудсмен Валерія Лутковська проводять позапланову перевірку СІЗО Служби безпеки України. Візит до СІЗО пов'язаний із заявою помічника генерального секретаря ООН з прав людини Івана Шимоновича про випадки тортур в Україні як з боку бойовиків, так і з боку СБУ.

Повʼязані теми:

Наступна публікація