Росіяни відсудили в Київського метрополітену понад 28 млн дол.

Росіяни відсудили в Київського метрополітену понад 28 млн дол.

Фото: ТСН.ua

Метрополітен оскаржуватиме рішення суду. 

Господарський суд Києва частково задовільнив позов російської компанії "Укррослізінг" проти Київського метрополітену через неповернення боргу за поставку в 2009 році 100 вагонів. Як наслідок, підземка повинна виплатити 737 мільйонів гривень або 28, 5 мільйона доларів.

Столичний метрополітен оскаржить це рішення в Апеляційному судді, пише "Українська правда".

"Господарський Суд Києва 28 вересня прийняв рішення задовольнити позов компанії "Укррослізинг" 737 на суму млн гривень ($ 28,5 млн) із заявлених 3 млрд 300 млн гривень ($ 127 млн) за поставку 100 вагонів в 2009 році", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що сума 3,3 мільярда гривень, які вимагала російська компанія, складалися з нарахованого компанією боргу та ще понад 1 мільярда штрафних санкцій. 

Згідно з контрактом, від 2010 до 2013 роки Київський метрополітен отримав від "Укррослізінг" 100 вагонів. Зазначається, що 75 з них були зроблені на російських "Вагонмаші" та "Метровагонмаші", а 25 в Полтавській області на "Крюківському вагонобудівному заводі". Зазначається, що від 2009 до 2014 роки сума платежів не була повністю виплачена. Російська компанія, своєю чергою, домоглася визнання боргу Київського метрополітену в судовому порядку.

Нагадаємо, у травні через борг столичної підземки перед кредитором Господарський суд Києва заборонив використовувати неоплачені вагони. Згодом це рішення відмінили. 

Російська компанія-кредитор може зупинити українську підземку

Російська компанія-кредитор може зупинити українську підземку

Повʼязані теми:

Наступна публікація