Росіяни вимагають від українців знайти вкрадену дошку Столипіна

Росіяни вимагають від українців знайти вкрадену дошку Столипіна

За Столипіна вступилися росіяни, а от Панч нікому не потрібен

У Києві почалася "епідемія" зникнення меморіальних дошок.

Із будинку в центрі столиці вкрали меморіальну дошку Петру Столипіну, встановлену 2 роки тому. На стіні при цьому не видно жодних слідів вандалізму, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дошку просто обережно відкрутили та забрали.

Російське посольство з цього приводу направило до МЗС України ноту. Росіяни вимагають, щоб крадія покарали, а дошку повернули на місце.

У той же час ще одна меморіальна дошка, письменнику Петру Панчу, зникла із стіни знаменитого будинку робітників літератури на Богдана Хмельницького. Її просто зірвали, залишивши на фасаді тільки портрет письменника та кілька літер.

Зникнення дошки Панча мешканці будинку помітили лише після того, як увагу до викрадення привернула ТСН. У міліцію з цього приводу ще не зверталися.

А от столипінську дошку правоохоронці активно шукають.

"З даного приводу слідчим відділом відкрито кримінальне провадження. Знищення або пошкодження майна", - уточнила речник Шевченківського райуправління міліції Наталя Калиновська.

Наразі триває досудове розслідування. Правоохоронці перевіряють всі версії та встановлюють коло осіб, які мають відношення до викрадення дошки Столипіну.

В центрі Києва вкрали меморіальну дошку Петру Столипіну

В центрі Києва вкрали меморіальну дошку Петру Столипіну

Повʼязані теми:

Наступна публікація