Рок-зірки з Google і HP проведуть у Києві інтерактивні воркшопи Пресреліз

Рок-зірки з Google і HP проведуть у Києві інтерактивні воркшопи

У Києві відбудеться конференція StartupAddVenture / Фото: zp.mns.gov.ua

Конференція StartupAddVenture пропонує новий інтерактивний формат взаємодії з венчурними інвесторами та експертами з Кремнієвої Долини.

4-5 грудня у Києві відбудеться Startup AddVenture (Europe Venture Summit) - найбільша freemium конференція, яка планує об'єднати більше 3000 ІТ-підприємців, венчурних інвесторів, бізнес-ангелів та інкубатори з України, СНД, Європи і США.

Freemium конференція передбачає вільне відвідування дискусій для всіх зареєстрованих учасників, а також додаткові можливості участі в інтерактивних воркшопах.

Головна мета конференції Startup AddVenture - дати максимум практичної користі починаючим підприємцям і стартапам-командам - отримання експертизи проекту, залучення менторів та нових членів у команду. Новим форматом для досягнення цих цілей в рамках Startup Addventure стануть інтерактивні воркшопи.

Кожен воркшоп - це унікальна можливість у стислі терміни "прокачати" типові кейси у тематиці свого стартапу, отримати експертну оцінку від гуру в своїй галузі, розширити мережу контактів, прямо на місці перевірити на міцність і спрацюватися з потенційними членами команди і партнерами. Кількість учасників одного воркшопу - 100 людей, які будуть опрацьовувати кейси командами, розділившись на 10 груп по 10 осіб.

Всього в рамках дводенної конференції буде проведено 9 воркшопів на "найгарячіші" стартап-теми - mobile, pitching, e-commerce, fintech, growthhacking, design, gaming, newmedia, earlystageinvestments.

Воркшопи будуть модерувати міжнародні експерти, які мають експертизу та успішний досвід у своїй галузі:

Воркшоп early stage investments

Дейв Макклур (Dave McClure), засновник і керуючий партнер нйбільшого венчурного seed фонду та одного з найбільших стартап-акселераторів у США 500Startups, інвестор більше 500 компаній, а також відомі венчурні інвестори, які вклали кошти в сотні стартапів по всьому світу Олександр Галицький (AlmazCapital) і Ігор Рябенький (AltairCapital).

Воркшоп по pitching

Адео Ресса (AdeoRessi), засновник наймасштабнішого в світі мережного стартап-інкубатора The Founder Institute, творець стартапів загальною вартістю $ 2 млрд і Дон Додж (DonDodge), який представляє фонд GoogleVentures.

Воркшоп по fintech

Майкл Сігал (MichaelSigal), успішний американський підприємець і ментор стартапів, засновник успішного стартапу у сфері fintech AgileCredit, виконавчий продюсер міжнародного змагання для fintech стартапів, організованого компанією SWIFT - InnotribeStartupChallenge, а також представники KTCorporation (KoreaTelecom), найбільшого провайдера інтегрованих дротових і бездротових телекомунікаційних послуг Південної Кореї. Спонсором воркшопу виступає "Фідобанк".

Воркшоп по mobile

Майкл Бейл (MichaelBayle), у минулому топ-менеджер Yahoo!, Microsoft, сьогодні очолює мобільний підрозділ ESPN, найбільшого спортивного телеканалу США; Шрідар Солур (Sridhar Solur), технолог і засновник підрозділу Cloud/Mobile Printing і керівник бізнес-інкубатора мобільних додатків і програмного забезпечення HP.

"У наш час доступ до інформації, по суті, безмежний, і дуже важливо навчитися правильно з нею працювати, - говорить Анна Дегтерева, CEO бізнес-інкубатора Happy Farm, співорганізатор Startup AddVenture в Україні. - Головний фокус нашої конференції - результат. Те, що дійсно допоможе стартапу швидко рости і розвиватися - це міжнародний досвід і експертиза, які вони зможуть отримати на Startup AddVenture, працюючи з кращими з кращих".

Дізнатися додаткову інформацію та зареєструватися для участі можна на сайті Startup AddVenture www.venturesummit.eu.

Повʼязані теми:

Наступна публікація