Родичі озвучили свою версію падіння матері й сина з 7-го поверху висотки в Києві

Родичі озвучили свою версію падіння матері й сина з 7-го поверху висотки в Києві

У трагедії вижив тільки один із котів.

Трагедію на столичних Осокорках прокоментували рідні жінки, котра, за словами очевидців, викинула з вікна квартири котів, маленького сина, а слідом вистрибнула сама. Інформації свідків вони не вірять, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На думку родичів, трагедія сталася тому, що малюк підійшов до вікна, з якого випали коти, а жінка кинулася до нього, але обоє втратили рівновагу. Також рідні підтвердили, що загибла працювала помічницею судді у Верховному суді України. Там особу ймовірної самогубці підтвердили. Суддя Верховного суду Анатолій Ємець назвав її своєю найкращою працівницею. Пояснив, що вона працювала з ним понад півроку, а у суді загалом працює від 2008 року. "Підходила виважено до роботи, не було ніяких зауважень. Характер спокійний, урівноважений", - розповів суддя.

Рідні та сусіди розповіли про загиблу жінку, яка напередодні викинула сина та котів з вікна

Рідні та сусіди розповіли про загиблу жінку, яка напередодні викинула сина та котів з вікна

Жінка померла на місці трагедії, загинула й одна з кішок. Маленька дитина добу пролежала в лікарні, але травми виявилися несумісними з життям. Після падіння вижила лише друга кішка – із забиттям голови та легень, переохолодженням та переламом лапи її доправили до ветлікарів. Нині стан тварини стабільний, але говорити, що її життя у безпеці – зарано. "Основне, з чим ми боремося – набряк головного мозку. Стан тяжкий, але поки стабільний", - пояснив ветеринар.

Де перебуває батько загиблої дитини і чоловік загиблої жінки – встановити на цю мить не вдалося. На місці трагедії він не з'являвся, не відчинили дверей журналістам і його батьки. Відомо лише, що він працював охоронцем на автостоянці.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Повʼязані теми:

Наступна публікація