Ріелтори передрікають Києву зростання цін на оренду житла

Дата публікації
Перегляди
4680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ріелтори передрікають Києву зростання цін на оренду житла

Фото: pixabay.com

Мешкати в столиці стане на 20% дорожче.

Експерти прогнозують зростання цін на оренду квартир у Києві щонайменше на 20%. Це має статися після закінчення опалювального сезону, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Уже сьогодні відшукати однокімнатну квартиру за 4 тис. грн. на місяць майже неможливо, кажуть ріелтори. "Зараз ті, хто буде здавати квартири, підніматиме на 500-1000 гривень, тобто вони компенсують за опалення", - пояснив один із фахівців ринку. Додатковим фактором буде наближення "Євробачення" і зростання попиту на оренду житла в столиці.

Експерти прогнозують зростання цін на оренду квартир у Києві

Експерти прогнозують зростання цін на оренду квартир у Києві

Крім власне витрат на житло потенційних орендарів можуть чекати і додаткові збитки, якщо вони натраплять на шахраїв. А таких у Києві чимало. Найпоширеніша махінація: зловмисники винаймають квартиру щодобово та здають її ж довгостроково. А ще – навмисне занижують ціни та виставляють чужі фотографії, навіть із інших країн. Дехто не гребує "поламатися" дорогою на зустріч із орендарем і попросити його допомогти з поточним ремонтом авто – в рахунок майбутньої оплати за квартиру. Інші пропонують притримати "гарний варіант", який вже начебто їдуть оглядати люди, за більший завдаток, однак гроші так само слід надіслати на картку негайно.

Орендувати квартиру без таких сюрпризів можна лише після ретельної перевірки всієї інформації про нерухомість та документів, що засвідчують право власності в оригіналі.

Кореспондент ТСН Вікторія Дмитренко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація