Річниця Революції Гідності: 18 тисяч правоохоронців та перекриті вулиці Києва

Річниця Революції Гідності: 18 тисяч правоохоронців та перекриті вулиці Києва

Фото: УНІАН

Поліція звертається до учасників масових заходів із проханням поставитися з розумінням до роботи правоохоронців.

У річницю Революції Гідності в Україні відбудеться 380 масових заходів. Очікується, що участь у них візьмуть близько 66 тисяч осіб. А частину вулиць Києва перекриють з 6.30.

Про це йдеться на сайті Нацполіції.

Підрозділи Національної поліції та Національної гвардії вже працюють у посиленому режимі. Для забезпечення публічного порядку буде залучено майже 15 тисяч поліцейських та 3 тисячі нацгвардійців.

Участь у заходах у Києві планують взяти понад 11 тисяч осіб.

21 листопада з 6:30 буде перекритий рух на таких вулицях: частина вул. Хрещатик: від вул. Богдана Хмельницького до Європейської площі; вул. Інститутська: від вул. Садової до Майдану Незалежності; вул. Архітектора Городецького; вул. Бориса Грінченка.

Поліція звертається до всіх учасників масових заходів із проханням поставитися з розумінням до роботи правоохоронців та не створювати конфліктних ситуацій.

Нагадаємо, що в період відзначення третьої річниці Революції гідності 21-22 листопада у Києві залишається підвищений рівень терористичної загрози.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

За його словами, за оперативною інформацією, "російські спецслужби та внутрішні антидержавні, деструктивні сили не полишають намірів здійснення провокацій" під час свята.

Повʼязані теми:

Наступна публікація