Ректор НАУ: сауна – не найгірше, що лишилося від попереднього керівництва

Ректор НАУ: сауна – не найгірше, що лишилося від попереднього керівництва

Фото: facebook/Михайло Химиця

Викладачі та студенти шоковані знайденим приміщенням.

Студенти Національного авіаційного університету виявили, що викладачі періодично паряться в сауні з басейном, збудованій в центральному корпусі навчального закладу. Нове керівництво НАУ розслідує інцидент, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нове керівництво вишу не приховує шоку від побаченого: капелюшки, капці, пляшки з горілкою – і все це двома поверхами нижче ректорату. "Найбільш образливо те, що це приховували від студентів. Я вважаю, що інформація повинна бути у вільному доступі. Це національний університет. А вони дозволяють собі влаштовувати спа-салон", - каже студент Михайло Химица.

У центральному корпусі НАУ двома поверхами нижче від ректорату виявили сауну

У центральному корпусі НАУ двома поверхами нижче від ректорату виявили сауну

Колишнього ректора зараз судять за підозрою у хабарництві. Викладацький склад виправдовується. Професор медицини В'ячеслав Варнавський каже, що дарма викладачі це утнули – вік у більшості вже не той, щоби пріти у сауні. "Після відвідування сауни людина дійсно відчуває приплив енергії і так далі. Але всі знають, що кількість тромбів, яка утворюється в результаті відвідування таких закладів, різко збільшується", - застерігає він.

Для чинного ректора сауна теж стала сюрпризом. Та Володимир Ісаєнко заявляє: це не найгірше, що виявили після попереднього керівництва. Лазню збудували 2007 року, відтоді змінилося п'ять ректорів. "Кожен день почала з'являтися інформація про ті чи інші негаразди, які відбувалися тут в університеті при попередній владі. Одним з цих показників була і сауна, про яку ми говоримо. Я дав відповідне розпорядження – про проведення внутрішнього аудиту по всіх напрямках діяльності, в тому числі і по використанню приміщень", - розповів керівник вишу. Зараз у ректораті вивчають усі документи та закутки будівлі в пошуках нових сюрпризів від попередників. Долю ж знайденої сауни вирішить вчена рада. Не виключено, що її перенесуть у спорткомплекс.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація