Ректор медуніверситету купував Богатирьовій букети за 29 тисяч гривень

Ректор медуніверситету купував Богатирьовій букети за 29 тисяч гривень

Віталій Москаленко каже, що не збирається йти з посади ректора медуніверситету ім. Богомольця / Фото: Digit.ru

Керівника вишу підозрюють у використанні не за призначенням щонайменше 56 мільйонів гривень.

Комісія Міністерства охорони здоров'я перевірила фінансову діяльність за три останні роки Національного медичного університету ім. Богомольця, що в Києві. Результати перевірки – ректора Віталія Москаленка звинувачують у використанні не за призначенням щонайменше 56 мільйонів гривень.

Із цієї суми майже 22 мільйони гривень недоотримали студенти у стипендіях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. На 10 млн грн завищувалася ціна на ремонт гуртожитку. За документами, у нині голих стінах провели електрифікацію і навіть установили ліфти.

Серед фінансових зловживань і 254 тис. грн на квіти. Лише екс-міністру охорони здоров'я Раїсі Богатирьовій Москаленко купував букети за 29 тис. грн.

Викладачі вишу кажуть, що про корупцію знали, але в яких масштабах - ні.

56 мільйонів гривень не за призначенням використав ректор Москаленко

56 мільйонів гривень не за призначенням використав ректор Москаленко

Нагадаємо, місяць тому студенти поскаржилися на керівника ректора Віталія Москаленка. Студенти таки домоглись усунення з посади керівника вишу, якого вони називають корупціонером і грубіяном. В.о. ректора призначили Катерину Амосову. Натомість Москаленко й досі вважає себе ректором, адже офіційно його ніхто не звільнив. Запевняє, що звинувачення у корупції спростує у суді вже через тиждень і далі боротиметься за крісло ректора.

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Повʼязані теми:

Наступна публікація