Ректор-хабарник Мельник спілкується з адвокатом жестами після нібито зробленої операції

Ректор-хабарник Мельник спілкується з адвокатом жестами після нібито зробленої операції

Адвокат Мельника стверджує, що тому зробили операцію / Фото: http://chuvashsky.livejournal.com

За словами захисника скандального регіонала, той не розуміє, де знаходиться. 

Адвокат підозрюваного в хабарництві ректора університету податкової служби Петра Мельника Олександр Назаренко завив, що його підзахисного було прооперовано, й він знаходиться у важкому стані. 

Про це захисник Мельника заявив журналістам перед засіданням Печерського райсуду Києва, який має обрати Мельнику запобіжний захід, повідомляє УНІАН

"Ми з ним спілкуємося за допомогою жестів. Таким чином розуміємо один одного. Він ледь-ледь розуміє, де знаходиться і що з ним відбувається", - заявив адвокат.


За словами Назаренка, Мельнику зробили операцію, але він не уточнив, яку саме. Водночас син ректора Максим заявив, що батькові вчора "вводили якусь речовину через артерію", а стосовно подробиць порадив звертатись до лікарів.

Прокурор у справі скандального ректора Максим Лавренюк оголосив про перенос початку судового засідання на 11.00, але не пояснив причину.

Нагадаємо, сьогодні ректора Національного податкового університету Петра Мельника, якого затримали за отримання великого хабара, доставили до суду у кареті "швидкої".

Мельник у суді був абсолютно безпомічним

Мельник у суді був абсолютно безпомічним

Повʼязані теми:

Наступна публікація